Середа,
27 липня 2016

Наші спільноти

Ціни на нафту відновили різке падіння

Ціни нафти, що видобувається в США, впали у вівторок на Нью-Йоркській товарній біржі майже на 6 відсотків до 27 доларів 94 центів за барель.

REUTERS
REUTERS

Нафта марки Brent подешевшала майже на 8 відсотків до 30 доларів 32 центів за барель.

Приводом для чергового падіння стали нові несприятливі для виробників нафти прогнози. У щомісячному звіті Міжнародного енергетичного агентства міститься інформація про несподіване зростання виробництва нафти в січні країнами-членами ОПЕК та рекордні запаси нафти в сховищах по всьому світу, пише Радіо Свобода.

Одночасно Кувейт, Іран оголосили про намір збільшити виробництво вуглеводневої сировини в цьому році. Враховуючи негативні для цін нафти тенденції, фахівці Міжнародного енергетичного агентства знизили 37 доларів 52 центів за барель середньорічний прогноз ціни нафти марки Brent. Це майже на 3 долара нижче їх прогнозу, зробленого місяцем раніше.

Нафта помірно дорожчає на тлі послаблення долара

У найближчому майбутньому нафта може подешевшати до 20 доларів за барель, пророкує все більше число аналітиків. Респектабельний інвестиційний банк Goldman Sachs виступив у вівторок з попередженням про те, що ціни на нафту можуть впасти навіть нижче цього рівня, якщо будуть переповнені сховища нафти.

Читайте також

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку