Вівторок,
26 липня 2016

Наші спільноти

"Енергоринок" взяв кредит в "Ощадбанку" на 1,3 мільярда

Кошти держпідприємство залучило строком на 1 рік з процентною ставкою в межах 23,5-24,5%.

REUTERS
REUTERS

Державне підприємство "Енергоринок", оператор оптового ринку електроенергії України, за результатами проведення відкритого тендеру обрало державний "Ощадбанк" для залучення кредитів на загальну суму 1,3 мільярда гривень.

Як йдеться в повідомленні підприємства, опублікованому на сайті "Державні закупівлі", договір між сторонами було підписано 27 січня.

Згідно з повідомленням, "Енергоринок" залучив кредит на 800 мільйонів гривень і 5 позик на суму 100 мільйонів гривень кожен. Кошти держпідприємство привернуло терміном на 1 рік. Ставка за користування коштами "Ощадбанку" встановлена в межах 23,5-24,5%.

Також повідомляється, що в тендері брав участь "Перший український міжнародний банк" (належить бізнесменові Рінату Ахметову), який програв торги, запропонувавши ставку за кредитом у розмірі 35%.

"Енергоринок" хоче залучити кредити на 1,1 мільярда гривень

Як повідомляв УНІАН, "Енергоринок" у січні-вересні 2015 року збільшив чистий прибуток порівняно з аналогічним періодом 2014 року у 79 разів – до 2,256 мільярда гривень з 0,029 мільярда гривень.

"Енергоринок" хоче залучити мільярд гривень кредиту в "Ощадбанку"

Довідка УНІАН. Держпідприємство "Енергоринок" виконує роль оптового постачальника електричної енергії, розпорядника системи розрахунків оптового ринку електричної енергії України.

Читайте також

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку