Понеділок,
23 січня 2017

Наші спільноти

Нафта торгується вище 55 доларів за барель

«Чорне золото» волатильне через зростання запасів у США і надлишок на світовому ринку.

Ілюстрація REUTERS
Ілюстрація REUTERS

Ціни на нафту малорухливі під час ранкових торгів у четвер на тлі зростання запасів у США і перенасичення світового ринку, незважаючи на початок скорочення видобутку країнами-членами ОПЕК та державами, що не входять в картель.

Ціна російської нафти за рік впала майже на 20%

Сьогодні вранці ф'ючерси на нафту сорту Brent зросли на 0,15 відсотка до $55,18 за барель, пише Рейтер.

Ф'ючерси на американську нафту WTI до цього часу торгувалися біля позначки $52,26, на 0,02 відсотка вище за попереднє закриття.

Запаси нафти в США зросли за тиждень, що завершився 6 січня, на 4,10 мільйона барелів до 483,1 мільйона барелів, повідомило в середу Управління енергетичної інформації (EIA).

Іран майже досяг досанкційного рівня нафтовидобутку

Лідер ОПЕК-Саудівська Аравія – в рамках пакту ОПЕК – напередодні повідомила про невелике скорочення поставок до Китаю, Індії та Малайзії в лютому. При цьому скорочення постачань з Саудівської Аравії в основному, ймовірно, торкнеться Європи і США.

Аналітики, у свою чергу, відзначили, що виробники – у рамках нафтового пакту – домовилися знизити виробництво, про обов'язкове скорочення експорту мови не було.

Організація країн-нафтоекспортерів (ОПЕК) і держав, що не входять в картель, раніше уклали першу угоду з 2001 року про спільне скорочення видобутку.

Вона офіційно набула чинності 1 січня.

Росія, що не входить в ОПЕК, на початку січня скоротила видобуток нафти в порівнянні з груднем приблизно на 100.000 барелів на добу.

Аналітики BMI Research в цілому позитивно оцінюють дотримання нафтовому пакту членами ОПЕК та видобувачами поза клубом. На їхню думку, виробники виконують зобов'язання про скорочення видобутку приблизно на 73 відсотки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку