Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

Нацбанк планує мінімізувати свою присутність на валютному ринку

Національний банк України планує мінімізувати присутність на валютному ринку по мірі досягнення цільового рівня міжнародних резервів.

нбу нацбанк национальный банк / Facebook НБУ
В НБУ визнають, що валютний ринок є чутливим до зовнішніх потрясінь / Facebook НБУ

Про це заявив директор департаменту відкритих ринків НБУ Сергій Пономаренко в ході брифінгу, представляючи розроблену регулятором стратегію валютних інтервенцій.

«У найближчому майбутньому ми все-таки намагатимемося збільшити ліквідність ринку, прибрати обмеження, зробити ринок більш ефективним і мінімізувати нашу присутність на ринку. Сьогодні ми часто змушені виходити на ринок і організовувати аукціони, але в майбутньому ми бачимо нашу присутність на ринку лише у певних ситуаціях – при надмірній ліквідності та якихось шоках», - сказав Пономаренко.

Гривня йде на вихідні з курсом 25,81 за долар

Серед чинників, що визначають потреби в інтервенціях, представник НБУ назвав рівень міжнародних резервів та ліквідність валютного ринку.

За словами Пономаренка, на сьогодні валютний ринок є не дуже ліквідним – зі щоденним обсягом близько 250-350 млн дол., у зв'язку з чим він залишається дуже чутливим до зовнішніх потрясінь і потребує участі регулятора.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку