Неділя,
24 липня 2016

Наші спільноти

Збитки держкомпаній минулого року скоротилися на 100 мільярдів - голова Мінекономрозвитку

За попередніми підрахунками, збитки держкомпаній минулого року скоротилися з 117 млрд грн до 16 млрд грн.

REUTERS
REUTERS

Збитки державних компаній у 2015 році, за попередніми даними, скоротилося на 86% - до 16 млрд грн, заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус у ході Години уряду в парламенті.

“За попередніми підрахунками, збитки держкомпаній минулого року скоротилися зі 117 млрд грн до 16 млрд грн. Скорочення на цілих 100 млрд грн", - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, збиток ТОП-100 державних компаній у січні-червні 2015 року скоротився на 87% порівняно з аналогічним періодом минулого року - до 5,8 млрд грн.

За даними Мінекономрозвитку, такий результат був досягнутий завдяки покращенню показників діяльності національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" - за 6 місяців 2015 року компанія знизила рівень збитковості в 7 разів - до 4,5 млрд грн, у тому числі, завдяки збільшенню тарифів для населення і промисловості, яке відбулося в рамках переходу до ринкових цін на природний газ. Піврічний результат "Нафтогазу" не враховує списання безнадійної заборгованості, яке відбудеться наприкінці року.

Читайте також

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку