Четвер,
27 жовтня 2016

Наші спільноти

Гройсман очікує прийняття закону про Фонд енергоефективності до кінця року

Прем'єр упевнений, що парламент до кінця поточного року прийме закон про Фонд енергоефективності.

Фото УНИАН
Гройсман очікує прийняття закону про Фонд енергоефективності до кінця року / УНІАН

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається, що Верховна Рада прийме закон, який регламентує роботу Фонду енергоефективності, до кінця цього року.

Про це він сказав у ході засідання уряду.

"Я очікую, що парламент до кінця цього року прийме закон про Фонд енергоефективності. Я думаю, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ найближчим часом завершить роботу над цим документом, але її треба прискорювати, щоб отримати надійний інструмент енергоефективності", - зазначив Гройсман.

Гройсман розповів про плани створити фонд енергоефективності розміром в 3,5-4 мільярди

Як повідомляв УНІАН, 13 липня 2016 року Кабмін затвердив концепцію функціонування Фонду енергоефективності, що дозволяє реалізовувати проекти ефективного використання енергоресурсів.

За словами віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка, даний фонд може запрацювати з 1 квітня 2017 року. За розрахунками уряду, вже в 2017 році фонд може залучити близько 20 мільярдів гривень від міжнародних донорів, державного бюджету та приватних інвесторів. Крім того, проекти фонду дозволять створити близько 75 тисяч нових робочих місць, особливо в малому та середньому бізнесі, а також заощадити до 5 мільярдів гривень на виплату субсидій.

18 жовтня 2016 року Верховна Рада повинна була розглянути в першому читанні законопроект "Про енергетичну ефективність будівель", який передбачає введення сертифікатів энергоэффектичности будівель, а також фінансування та організацію роботи Фонду енергоефективності. Але в підсумку розгляд цього проекту було перенесено на наступний пленарний тиждень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку