На Чернігівщині посадовці сільгосппідприємства завдали збитків державі на понад 6 мільйонів гривень

23:04, 28 вересня 2015
462 0

На Чернігівщині службові особи сільгосппідприємства завдали збитків державі на понад 6 млн грн.

job-sbu.org

Як повідомили у відділі громадських зв'язків УМВС в області, під час оперативно-розшукових заходів працівники управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС в Чернігівській області викрили факт самовільного заняття земельної ділянки історико-культурного призначення службовими особами сільгосптовариства.

Посадовці одного з сільгосптовариств селища Варва самовільно зайняли земельну ділянку історико-культурного призначення - курган ІІ-І тисячоліття до нашої ери. Історична пам'ятка була взята на державний облік рішенням виконкому Чернігівської обласної ради народних депутатів ще у 1989 році.

Читайте такожБойовики зібралися відібрати в Ахметова і Новинського сільгосппідприємства в Донецькій області

Спеціалісти відділу Держгеокадастру у Варвинському районі та Чернігівського методичного центру охорони культурної спадщини Чернігівської обласної ради оцінили збитки, завдані державі протиправними діями службових осіб сільгосптовариства, у понад 6 млн грн.

Слідчий відділ Варвинського райвідділу УМВС України в Чернігівській області відкрив кримінальне провадження за ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки, вчинене особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або групою осіб, або щодо земельних ділянок особливо цінних земель, земель в охоронних зонах, зонах санітарної охорони, санітарно-захисних зонах чи зонах особливого режиму використання земель) - карається обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років. Триває досудове розслідування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter