Вівторок,
28 лютого 2017

Наші спільноти

Постраждалі від санкцій РФ країни ЄС готуються переорієнтувати поставки фруктів на США

Європейський союз і США наближаються до спрощення поставки в Америку яблук і груш з 8 європейських країн, які потрапили під санкції, застосовані Росією у відповідь на санкції ЄС через ситуацію в Україні.

груши / Фото: УНИАН
Країни ЄС хочуть переорієнтувати постачання яблук і груш на США через санкції Росії / Фото УНІАН

Публікацію відповідного проекту правил США в суботу в Брюсселі привітали європейський комісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом і комісар з питань охорони здоров'я та харчової безпеки Вітяніс Андрюкайтіс, передає кореспондент УНІАН.

"Ми вітаємо публікацію Міністерством сільського господарства США проекту правил як необхідний крок у процесі спрощення експорту яблук і груш з Європейського союзу в Сполучені Штати. Це буде значною вигодою для європейських фермерів, багато з яких втратили свої основні експортні ринки в результаті російських санкцій, введених в 2014 році", - заявили європейські комісари.

В Росії почали знищувати турецькі мандарини

Вони зазначили, що можливе відкриття американського ринку не компенсує всі наслідки санкцій, але допоможе фермерам отримати ще один комерційний канал збуту своєї продукції.

Спрощення експорту фруктів буде стосуватися Бельгії, Німеччини, Естонії, Франції, Італії, Нідерландів, Польщі та Португалії. Після введення Росією санкцій у відповідь на санкції ЄС через ситуацію в Україні, зокрема, Польща і Бельгія втратили 50% експорту.

Польща збільшила експорт яблук до України в 6 разів

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку