Понеділок,
20 лютого 2017

Наші спільноти

З 1 березня пачка цигарок може коштувати мінімум 17 гривень - експерт

Найближчим часом Кабінет Міністрів згідно з повноваженнями, які надала Верховна Рада, поряд з максимальними роздрібними цінами може ввести правило встановлення мінімальних роздрібних ціни на сигарети.

сигареты / socportal.info
Бондарєв: З 1 березня пачка цигарок може коштувати мінімум 17 гривень / socportal.info

Про це заявив президент ГО «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ) Юрій Бондарєв і інтерв'ю інтернет-виданню «Лівий берег».

За його словами, рівень 16-17 гривень за пачку є досить прийнятним.

«Ми очікуємо, що з 1 березня сигарети коштуватимуть з урахуванням роздрібного акцизу не менше 17 гривень за пачку», - зазначив Бондарєв.

Мінімальна ціна на сигарети знижує куріння – досвід Нью-Йорка

Президент НОРТ упевнений, що введення мінімальної ціни на рівні 17 гривень ставить усіх у рівні конкурентні умови.

«Насправді всі виробники виграють, якщо цінові війни зупиняться, а роздріб отримає достатній ресурс - скажімо, хоча б 10% від фінальної ціни. Ці ресурси з боку роздробу зможуть піти на розвиток бізнесу, організацію нових зручних для споживачів форматів торгівлі і, що найважливіше, створення нових робочих місць», - зазначив Бонадрев.

Західний експерт оцінила рішення ВР щодо регулювання цін на сигарети

За його словами, для роздрібної торгівлі постійні цінові коливання сигарет, які є підакцизним товаром, досить серйозна проблема, яка пов'язана з прогнозуванням продажу, з ускладненим процесом управління запасами, наявністю одного й того ж продукту за різними цінами.

Крім того, президент НОРТ підкреслив, що цінові війни призводять до зниження бази оподаткування сигарет і, відповідно, надходжень до бюджету України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку