Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Капуста, перець, гранати: у Росії можуть розширити список заборонених турецьких продуктів

У Россільгоспнагляді підкреслюють тимчасовий характер можливої заборони.

Фрукты / nvdaily.ru
У Росії можуть розширити список заборонених турецьких продуктів / nvdaily.ru

Россільгоспнагляд може призупинити імпорт з Туреччини капусти, перцю і гранатів, повідомляють Ведомости з посиланням на сайт відомства.

"Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) висловлює стурбованість у зв'язку з ситуацією з ввезення деяких видів рослинної продукції з Туреччини в Росію", - йдеться в заяві відомства.

Згідно з заявою, в січні Россільгоспнагляд виявив два карантинних об'єкта в 13 партіях рослинної продукції - західний каліфорнійський (квітковий) тріпс в перці та капусті (12 випадків) і середземноморську плодову муху - в гранатах (1 випадок). Підкарантинна продукція була повернута експортерам.

Постраждалі від санкцій РФ країни ЄС готуються переорієнтувати поставки фруктів на США

Вказується, що ця продукція не потрапила під дію постанови уряду та указа президента РФ, в яких вводилося продуктове ембарго відносно Туреччини.

Росія ввела заборону на імпорт овочів та фруктів з Туреччини

"У разі продовження надходження на територію Росії зараженої підкарантинної продукції з Турецької Республіки і неприйняття турецькою стороною відповідних заходів щодо дотримання російського законодавства у сфері карантину рослин Россільгоспнагляд буде змушений ввести тимчасові обмеження на ввезення підкарантинної продукції з Туреччини в Росію", - йдеться в заяві російського відомства.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку