Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Павленко похвалився: Україна - єдина країна у світі, яка здатна подвоїти агровиробництво

Міністр зазначив, що обсяг експорту агропродукції за підсумками 2015 року становив 35 млн тонн.

 / Фото УНИАН
Україна і США підписали інвестугоду про будівництво зернового терміналу / Фото УНІАН

Україна - єдина країна у світі, яка здатна подвоїти аграрне виробництво, довести його до 100 млн тонн і, як результат, наростити агроекспорт, сказав міністр аграрної політики України Олексій Павленко під час підписання інвестиційної угоди на 100 млн дол. з будівництва зернового терміналу в порту «Южний».

За словами міністра, ключовою умовою досягнення мети є зростання вкладень в 1 га земель сільськогосподарського призначення, а також вкладень в інфраструктуру, особливо, в портову інфраструктуру.

«Україна - єдина країна у світі, яка може подвоїти виробництво за наявності фінансування», - сказав Павленко.

Павленко зазначив, що обсяг експорту агропродукції за підсумками 2015 року становив 35 млн тонн. «Зараз йдемо на новий рекорд - 37 млн тонн. Але це неможливо без інвестицій у портову інфраструктуру і аграрну сферу», - сказав Павленко.

Україна повинна стати сільськогосподарською наддержавою - посол США

Як повідомляв УНІАН, аграрний експорт України у 2015 році становив 14,6 млрд дол. і перевищив імпорт на рекордні для країни за роки незалежності 11,1 млрд дол. Минулого року 45% українського експорту продовольства пішло до країн Азії, 28,2% - до Європи, 13,6% - до Африки і 10% - до країн СНД. Основу товарної структури українського аграрного експорту становили зернові культури - 16% загального експорту, жири і масла - 9% і олійні культури - 4%.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку