Більше третини цукру в Україні буде вироблено на Вінниччині

13:57, 17 жовтня 2016
203 0

Такі прогнози озвучив голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Український цукор / 3222.ua

«Враховуючи дуже позитивну динаміку до зростання виробництва цукру у Вінницькій області, збільшення посівів під цукровим буряком і сприятливі погодні умови, ми в поточному році будемо мати в цукровій галузі позитивну тенденцію», - зауважив керівник ОДА.

Читайте такожЗемельний кадастр готовий до відкриття ринку землі в Україні - Держгеокадастр

За його словами, протягом останніх двох років за рахунок жорсткого обмеження можливостей будь-якого адміністративного впливу на цукрові заводи вдалося застабілізувати ситуацію в цій сфері, і аграрні виробники почали везти сировину на ті заводи, які з ними розраховуються.

«Сьогодні жодних боргів немає, і це послугувало формуванню великого стимулу для посіву цукрового буряка. В поточному році загальні площі буряка у Вінницькій області зросли на 10 %, це майже 55 тисяч га, урожайність - за 500 центнерів з гектара. А є господарства, які збирають і 600, і 700-800 центнерів з гектара, - зазначив Валерій Коровій. - Кардинально змінилася структура виробництва цукрового буряка, прийшли сучасні технології. І ми в поточному році очікуємо валове виробництво цукрового буряка в межах 420 тисяч тонн. Це більше третини всього виробництва цукру в Україні».​

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter