Неділя,
26 лютого 2017

Наші спільноти

Мінекономрозвитку покращило прогноз зростання сільгоспвиробництва

Основними ризиками для сільгоспвиробництва можуть стати несприятливі погодні умови та можлива ескалація військового конфлікту на сході країни.

Фото УНІАН
Мінекономрозвитку покращило прогноз зростання сільгоспвиробництва / Фото УНІАН

Міністерство економічного розвитку і торгівлі поліпшило прогноз зростання сільськогосподарського виробництва в Україні 2016 року до 2,2% з раніше прогнозованих 0,7%.

Про це повідомляється в аналітичному матеріалі, опублікованому на сайті Мінекономрозвитку.

Торгпред назвала найбільших споживачів української агропродукції

"За підсумками 2016 року найвищі результати валового збору більшості сільськогосподарських культур (зокрема, ярих культур), ніж очікувалося, на тлі високої врожайності компенсують негативну динаміку у тваринництві, яка формуватиметься в умовах високої витратності виробництва", - підкреслюють аналітики міністерства.

Разом з тим, за оцінкою Мінекономрозвитку, основним ризиком для динаміки сільгоспвиробництва до кінця року можуть стати несприятливі погодні умови, які можуть перешкодити зібрати урожай кукурудзи. Крім того, ризиком є також можливість ескалації військового конфлікту на сході країни.

Як повідомляв УНІАН, зростання виробництва сільськогосподарської продукції в Україні в січні-жовтні 2016 року склав 2,8% порівняно з аналогічним періодом 2015 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку