Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Відсьогодні скасовується спеціальний режим ПДВ для аграріїв

З сьогоднішнього дня скасовується спецрежим податку на додану вартість (ПДВ) для аграріїв. 

1 січня всі аграрії переходять на загальну систему оподаткування/ Фото УНІАН
1 січня всі аграрії переходять на загальну систему оподаткування/ Фото УНІАН

Про це свідчить законопроект №5132 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2017 році", який набуває чинності з 1 січня 2017 року.

Про це пише РБК.

Відповідно до документу, з 1 січня всі аграрії переходять на загальну систему оподаткування. Законом був затверджений порядок розподілу бюджетної дотації для сільгоспвиробників, який вводиться замість спеціального режиму з ПДВ.

Великі платники податків у 2016 році збільшили платежі до бюджету на 32%

У 2017-2021 роках щорічний обсяг допомоги повинен бути не менше 1% від випуску продукції в сільському господарстві. При цьому встановлюється, що з 1 січня 2018 року  розподіл бюджетної дотації  здійснюється у сумі  не більше ніж 150 мільйонів гривень на одного сільськогосподарського товаровиробника на рік з урахуванням пов’язаних з таким товаровиробником осіб у значенні підпункту 14.1.159 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України.

Нормативна грошова оцінка сільськогосподарських земель буде проіндексована з коефіцієнтом 1, несільгоспземлі - 1,06, для бізнесу на 4 групи єдиного податку (фіксований сільгоспподаток) - 1,14.

Теги: агарії, ПДВ

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку