Кабмін призначив тимчасово керівника "Укрспирту"

12:22, 13 вересня 2017
Агро
9

Відповідне розпорядження №614-р від 6 вересня опубліковано на сайті уряду.

Кабмін призначив тимчасово виконуючого обов'язки директора

Кабінет міністрів України призначив тимчасово виконуючого обов'язки голови державного підприємства «Укрспирт» Юрія Лучечка, який обіймав посаду радника директора підприємства.

Читайте такожОбшуки в "Укрспирті": Фіскальна служба вилучила майже мільйон літрів спирту

Відповідне розпорядження №614-р від 6 вересня опубліковано на сайті уряду.

«Погодитися з пропозицією Міністерства аграрної політики та продовольства про тимчасове покладення виконання обов'язків директора державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" на радника директора зазначеного підприємства Лучечка Юрія Михайловича», - йдеться в документі.

Як повідомляв УНІАН, «Укрспирт» є монополістом на українському ринку спирту. Демонополізація спиртової галузі є однією з вимог ключового кредитора нашої країни - Міжнародного валютного фонду (МВФ).

«Укрспирт» до цих пір знаходиться в списку заборонених до приватизації підприємств. Вартість держпідприємства оцінюється в 200-400 млн дол.

Рішення про виключення держкомпаній з цього списку приймає Верховна Рада. Кабмін подав відповідну ініціативу на початку травня минулого року, але парламент ще не ухвалив рішення з цього питання. Приблизні доходи від приватизації спиртозаводів становитимуть близько 5-6 млрд грн, а тіньовий обіг спирту скоротиться до 10% з нинішнього показника в 46%.

Державне підприємство «Укрспирт» було створено на базі однойменного концерну в 2010 році. До його складу повинні були увійти 76 спиртзаводів, проте поки на баланс підприємства передано 41 завод.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter