Земельний мораторій заважає розвитку бізнесу - Косюк

14:21, 02 січня 2018
Агро
375

Косюк зазначив, що з нинішнім рівнем цін на зерно, вартістю оренди землі, і головним болем, пов'язаним з продовженням договорів оренди, стало дуже дорого розширювати оброблювані площі.

фото УНІАН

Мажоритарний акціонер ПАТ "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк вважає, що Земельний мораторій заважає розвитку бізнесу, повідомляє Цензор.нет.

Читайте такожНабув чинності закон про продовження мораторію на продаж сільгосп земель

У коментарі виданню BloombergЮрій Косюк заявив, що поки ціни на зерно будуть залишатися низькими і земельний мораторій в силі, "Миронівський хлібопродукт" навряд чи розширюватиме земельний банк.

"З поточним рівнем цін на зерно, вартістю оренди землі, і головним болем, пов'язаним з продовженням договорів оренди, стало дуже дорого розширювати площі, які ми обробляємо", - додав підприємець.

"Миронівський хлібопродукт" за 9 місяців 2017 отримав чистий прибуток у розмірі 257 мільйонів доларів завдяки значному зростанню цін на курятину та дотацій, отриманих з державного бюджету. Раніше "Економічна правда" повідомляла, що за 9 місяців 2017года холдинг Косюка отримав 1,25 мільярда гривень дотацій з державного бюджету.

Юрій Косюк є мажоритарним акціонером "Миронівського хлібопродукту", який виробляє більшу частину курячого м'яса в Україні. У 2014 році Косюк працював заступником Голови Адміністрації Президента України.

30 грудня 2017 року Президент підписав закон, яким продовжується мораторій на купівлю і продаж земель сільськогосподарського призначення. За продовження мораторію проголосувало 236 депутатів, проти - 48.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter