Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Росія поки що тільки думає про введення утилізаційного збору на сільгосптехніку

Москва. Говорити про терміни введення Росією утилізаційного збору на сільгосптехніку поки що передчасно.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це заступник міністра економічного розвитку РФ Андрій Клепач сказав у ході відеомосту Москва - Київ на тему: “Більше, ніж СНД: новий формат співпраці у рамках Співдружності”.

“Введення утилізаційного збору на сільгосптехніку - це поки що техзавдання. Ця техніка утилізується сама шляхом розбирання і використання запчастин для роботи машин, що залишилися. Тут поки що рано говорити, в якому форматі це буде зроблено, але колись буде зроблено”, - сказав А.Клепач.

Як повідомляв УНІАН, 14 вересня президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія має намір ввести утилізаційний збір на сільгосптехніку, що ввозиться з-за кордону на її територію.

“Я думаю, що це доцільно і можливо. І головне, що це не суперечить правилам СОТ”, - сказав В.Путін. Він повідомив, що міністерство економічного розвитку, міністерство промисловості попрацюють на цю тему і вже найближчим часом представлять пропозиції.

В.Путін відзначив, що Білорусь також зацікавлена в тому, щоб такі ж заходи підтримки були реалізовані. На його думку, офіційний Мінськ підтримає таку пропозицію російської сторони в рамках Єдиного економічного простору і Митного союзу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

В Україні можуть запровадити утилізаційний збір на сільгосптехніку

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку