Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

«Миронівський хлібопродукт»: Обмеження експорту в МС не вплине на компанію

Обмеження експорту на сьогодні не є для агрохолдингу особливо болючим

Госветфитосанитарная служба остановила сертификацию продукции «Мироновской птицефабрики»
Держветфітослужба зупинила сертифікацію продукції «Миронівської птахофабрики»

Зупинка Державною ветеринарною та фітосанітарною службою сертифікації продукції «Миронівської птахофабрики», що входить до складу найбільшого виробника курятини в Україні «Миронівський хлібопродукт» (МХП), для поставки в країни Митного союзу не є серйозною проблемою для компанії, так як заплановані обсяги експорту будуть перенаправлені на інші ринки.

Про це УНІАН повідомила керівник відділу з роботи з інвесторами та ЗМІ агрохолдингу Анастасія Соботюк.

«Обмеження експорту на сьогодні не є для нас особливо болючим. Ми переорієнтуємо заплановані обсяги на інші ринки», - сказала Соботюк.

За її словами, із 170 тис. тонн м'яса птиці, які МХП планує поставити на зовнішні ринки у 2014 році, в Митний союз планувалося експортувати лише 25 тис. тонн.

«Минулого року ми суттєво розширили географію поставок, тому труднощів з диверсифікацією експорту у нас не буде. Тим більше що ми навчені травневою історією», - сказала вона, згадавши про те, як у травні 2013 року Держветфітослужба також обмежила експорт у МС м'яса птиці чотирьох українських компаній, серед яких була і МХП.

До того ж Соботюк зазначила, що ті обсяги, які холдинг планував експортувати в МС, ймовірно, будуть відправлені до країн Близького Сходу і Африки.

Як повідомляв УНІАН, Держветфітослужба з 6 лютого призупинила сертифікацію м'яса птиці «Миронівської птахофабрики» для постачання на ринок країн Митного союзу. Причини такого рішення відомство не повідомляє. 

У травні 2013 року Держветфітослужба також обмежила постачання м'яса птиці в країни ТЗ для компаній «МХП», «Агромарс», «Тавр-Плюс» і «Елітекс» у зв'язку з виявленням у продукції шкідливих організмів. Тоді проблема була врегульована протягом 2 тижнів.

Довідка УНІАН. Компанія «Миронівський хлібопродукт» - один з найбільших українських виробників аграрної продукції. Крім птахівництва і суміжних виробництв, холдинг займається вирощуванням кукурудзи, соняшнику, пшениці, ріпаку, фруктів, а також виробництвом яловичини, ковбасних виробів. У 2013 році холдинг виробив 472,8 тис. тонн курятини, що на 17% більше, ніж роком раніше.

На ринку холдинг представлений торговими марками «Наша Ряба», «Легко!», «Дружба народів», «Бащинський», «Європродукт», «Сертифікований Ангус», «Фуа Гра». Земельний банк компанії становить близько 360 тис. гектарів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку