Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

"Агрофонд-зерно" може стати повноцінним гравцем на внутрішньому та зовнішньому ринках

Новостворена структура буде повністю вести господарську діяльність Аграрного фонду.

Аграрный фонд продолжит заниматься интервенциями зерна
Аграрний фонд продовжить займатися інтервенціями зерна

Дочірнє підприємство Аграрного фонду - «Агрофонд-зерно», створене у січні 2014 року, може стати повноцінним гравцем на внутрішньому і зовнішньому ринках зерна.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

Мінсільгосп США підвищив прогноз експорту зерна з України

«Я не буду проти і навіть мотивуватиму, щоб ця структура («Агрофонд-зерно» - УНІАН) стала повноцінним гравцем, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках», - сказав Присяжнюк.

При цьому він додав, що новостворена структура буде повністю вести господарську діяльність Аграрного фонду.

«Якщо «дочка» зможе самостійно купувати зерно, переробляти його, то чому б їй не продавати готовий продукт», - сказав міністр, відзначивши, що це питання вже було узгоджене з зернотрейдерами.

Щодо діяльності Аграрного фонду, то, за словами Присяжнюка, він продовжить опікуватися інтервенціями зерна і продуктів його переробки.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці січня 2014 року Мінагропрод створив дочірнє підприємство Аграрного фонду – «Агрофонд-зерно», у зв'язку з розширенням діяльності фонду. Повідомлялося, що нова структура займатиметься виробництвом борошномельної і круп'яної продукції, оптовою торгівлею зерном, насінням і кормами для тварин, складським господарством, вирощуванням зернових і олійних культур, а також надаватиме посередницькі послуги у торгівлі сільгоспсировиною, живими тваринами і надавати послуги з перевезення.

Довідка УНІАН. Аграрний фонд було створено у 2005 році, він виконував функції державного регулятора цінової політики в агропромисловому секторі.

У квітні 2013 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про перетворення бюджетної організації Аграрний фонд у ПАТ «Аграрний фонд», а також ухвалив сформувати з державних облігацій капітал фонду у розмірі 5 млрд грн.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку