Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

Кабмін зробив безстроковим дозвіл на ввезення тваринницької продукції

Для ввезення сировини та продукції тваринництва, які раніше імпортувалися Україною, дозволу не потрібно.

Правительство упростило разрешительные процедуры
Уряд спростив дозвільні процедури

Кабінет міністрів України ухвалив постанову про безстроковість дії дозволу на ввезення на територію країни тварин, тваринницької продукції, репродуктивного матеріалу, біологічних продуктів, преміксів і кормів, а також патологічного матеріалу і ветеринарних препаратів, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства.

При цьому у міністерстві уточнили, що для ввезення сировини і продукції тваринництва, які раніше імпортувалися Україною, дозволу не потрібно.

За словами глави відомства Ігоря Швайки, таке рішення є одним з кроків на шляху подолання корупції в аграрній галузі.

«Це рішення уряду є ще одним кроком до викорінення корупційних схем в аграрній галузі, адже воно значно спрощує дозвільні процедури ведення діяльності, пов'язаної з ввезенням на територію України тварин і продуктів тваринного походження», - цитує прес-служба Швайку.

У міністерстві відзначили, що раніше виробники неодноразово скаржилися на те, що за такий дозвіл, який видавався імпортеру Державною ветеринарною і фітосанітарною службою і який має бути безкоштовним, доводилося платити 35 дол. за тонну продукції, що ввозилася.

Як повідомляв УНІАН, за оцінками Української аграрної асоціації, щорічні побори з сільгоспвиробників становлять 3-4 млрд грн. На думку асоціації, для подолання корупції необхідно скасувати ті процедури і дозвільні документи, яких немає у цивілізованих країнах світу.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку