Холдинг МХП бере участь у роботі берлінського форуму «Міжнародний зелений тиждень»

Найбільший вітчизняний виробник і експортер м'яса курки, продукція якого представлена на ринках понад 60 країн світу, бере участь у роботі міжнародного торгового форуму в рамках українського національного стенду площею понад 1200 квадратних метрів.

В рамках політики географічної диверсифікації і розширення експорту своєї продукції агроіндустріальний холдинг МХП представляє сучасні технологічні досягнення і продукцію українського аграрного сектору на міжнародному продовольчому форумі в Берліні — «Міжнародний зелений тиждень».

Найбільший вітчизняний виробник і експортер м'яса курки, продукція якого представлена на ринках більше 60 країн світу, бере участь у роботі міжнародного торгового форуму в рамках українського національного стенду площею понад 1200 квадратних метрів, організованого за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. МХП з півсотнею інших українських компаній-виробників представляє провідні бренди «madeinUkraine».

Читайте такожПідприємство холдингу МХП перемогло в номінації «ЕКОтрансформації-2018» за інноваційний підхід до утилізації відходів

«На сьогоднішній день МХП - компанія, яка заслужено бере участь у найпрестижніших міжнародних заходах. Приємно і почесно представляти зараз у Берліні український агросектор і харчову промисловість, демонструвати наші інновації та результати їх впровадження. Тим самим ми показуємо світові реальні можливості нашої країни і працюємо на зміцнення її міжнародної ділової репутації», — розповіла про участь у виставці Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом та комунікацій агрохолдингу МХП.

«Міжнародний зелений тиждень» — один з найбільших і найпрестижніших світових агропромислових форумів, що проводиться в Берліні з 1926 року. До нинішнього часу завдяки масштабам отримав неформальну назву «Аграрний Давос» за аналогією з найвпливовішим міжнародним бізнес-форумом. Берлінська виставка представляє передові інновації і розробки в агропромисловому виробництві, об'єднує близько двох тисяч учасників — його відвідують близько ста міжнародних міністерств і близько півмільйона гостей.

Агроіндустріальний холдинг МХП, який визначає своєю стратегією розширення виробництва і частки своєї продукції на європейському продовольчому ринку, активно представляє Україну на заходах міжнародного рівня, спрямованих на підтримку позитивного іміджу країни та сприяння залученню іноземних інвестицій. Продукція МХП впевнено конкурує з міжнародними виробниками на ринках країн Європи, Близького Сходу, Африки та Азії, що забезпечило компанії лідерські позиції серед українських виробників та експортерів курячого м'яса.

«Глобальний аграрний і харчовий форум і Міністерська конференція в Берліні стали серйозними заходами, які щорічно фокусуються на різних актуальних темах світового сільського господарства та харчової промисловості. У різних дискусіях беруть участь міністри, представники вищого рівня міжнародних організацій, таких як FAO або OECD. В цьому році Глобальний форум пройде вже в одинадцятий раз і буде присвячений темі цифрового сільського господарства і діджиталізаціі в АПК. І я дуже рада, що Україні є що запропонувати світові в даній сфері і про що подискутувати. Зазвичай близько 200 міністрів і держсекретарів з різних країн світу відвідують «Аграрний Давос» у Берліні», — розповіла про захід Ольга Трофимцева, заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції.

Берлінський торгово-продовольчий форум «Міжнародний зелений тиждень» також є майданчиком для презентації новітніх інноваційних та цифрових технологій в індустрії виробництва продуктів харчування, платформою для обговорення питань глобальної продовольчої безпеки та торгівлі в рамках 300 симпозіумів, семінарів, форумів, засідань комітетів. Українська офіційна делегація Міністерства аграрної політики та продовольства, яке виступає в глобальному продовольчому форумі по виробництву продуктів харчування «Цифрове сільське господарство — інтелектуальні рішення для сільського господарства майбутнього».