«Нафтогаз» закликає контрагентів прискорити підписання договорів на постачання газу

15:09, 03 квітня 2018
Енергетика
110
Ілюстрація REUTERS

Читайте також«Нафтогаз» попросив «Київенерго» відключити опалення в його офісі і закликав українців наслідувати приклад

Про це йдеться на сайті «Нафтогазу».

«Станом на ранок 3 квітня вже 82 компанії підписали додаткові угоди на продовження поставок газу. «Нафтогаз» вдячний контрагентам, представники яких доставили підписані додаткові договори в офіс компанії. «Нафтогаз» закликає своїх контрагентів не зволікати з підписанням документів, необхідних для отримання номінацій на газ», - йдеться в повідомленні.

Серед підприємств, які вже надали всі необхідні документи і отримали номінації на квітень: «Київенерго» ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, "Хмельницьктеплокомуненерго", "Вінницяміськтеплоенерго", "Рівнетеплоэнерго", інші теплокомуненерго, а також ряд ОСББ.

У прес-службі повідомили, що для отримання номінацій на 1 декаду квітня поточного року теплопостачальним підприємствам необхідно якнайшвидше підписати додаткові угоди зі свого боку і передати їх на адресу компанії.

У компанії нагадали, що підставою для надання номінацій буде: наявність у компанії додаткової угоди (оригінал); наявність у підписанта додаткової угоди повноважень на його підписання; виконання пункту 12 постанови уряду від 22 березня 2017 року № 187 в частині розрахунків при використанні обсягів природного газу у минулі періоди.

Як повідомляв УНІАН, 28 березня Кабмінет міністрів прийняв постанову, якою були продовжені спецзобов'язання «Нафтогазу» на ринку газу з 1 квітня до 1 червня 2018 року (внесені зміни у постанову №187 «Про накладення спецзобов'язань на ринку природного газу»).

У зв'язку з тим, що урядове рішення було прийнято лише за кілька днів до початку місяця поставки (квітня), «Нафтогаз» був змушений 30-31 березня скласти проекти додаткових угод і на вихідних (31 березня – 1 квітня) почати укладати договори з теплокомуненерго.

2 квітня деякі регіони повідомили про відключення тепла в бюджетних установах (дитячих садах, школах) і деяких житлових будинках, що було пов'язано зі змінами згаданої постанови.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter