Сєвєродонецьку ТЕЦ хочуть перевести на вугілля

16:07, 20 січня 2015
Енергетика
905 0

Керівництво Луганської обласної державної адміністрації заявляє про підготовку переведення Сєвєродонецької теплоенергоцентралі з газу на вугільне паливо за рахунок виділення кредитних коштів Китаєм.

Фото УНИАН

Як сказано у повідомленні прес-служби Луганської облдержадміністрації, сьогодні, 20 січня, в облдержадміністрації відбулася нарада про підготовку переходу Сєвєродонецької ТЕЦ на вугільне паливо.

«У Києві був підписаний протокол про план роботи і меморандум, згідно з яким Китай готовий надати кредит на те, щоб Сєвєродонецька ТЕЦ перейшла на вугільне паливо. Минулого тижня з Міністерством енергетики та вугільної промисловості погодили цей меморандум. І тепер, за рішенням Кабінету міністрів, через місяць-півтора можна буде починати конкретну роботу з переведення теплоелектроцентралі на вугільне паливо», - сказано в повідомленні обладміністрації.

Читайте такожПоляки допоможуть модернізувати українські ТЕС

Як уточнили УНІАН у Луганській обласній адміністрації, йдеться про меморандум, який був підписаний восени 2014 року.

За даними ОДА, на даний момент вирішуються питання, яке саме обладнання буде придбане і яке вугілля буде найкращим для використання на Сєвєродонецькій ТЕЦ.

Раніше УНІАН повідомляв, що, на думку експерта, Сєвєродонецька ТЕЦ не зможе замінити Луганську ТЕС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter