"Газпром" відповів ЄС на антимонопольні претензії: пропонує мирову

10:54, 29 вересня 2015
764 0

Єврокомісія звинувачує «Газпром» у свідомому роз'єднанні газових ринків Центральної та Східної Європи, що дозволяє компанії встановлювати несправедливі ціни

REUTERS

Російський «Газпром» направив в Єврокомісію відповідь на претензії в рамках антимонопольного розслідування.

Про це йдеться в повідомленні компанії, пише РБК.

У документі обґрунтовуються позиції російської компанії і пояснюється, чому «Газпром» вважає обвинувачення ЄК заснованими на неправильній методології.

«Зокрема, наведено дані для доведення економічної та юридичної необґрунтованості тверджень комісії про нібито завищені ціни за контрактами «Газпрому», — йдеться в повідомленні.

У компанії відзначили, що, з урахуванням аргументації, наведеної у листі, необхідно знайти взаємоприйнятне рішення.

22 вересня російська компанія направила Єврокомісії пропозиції щодо мирного врегулювання спору. Заступник голови правління «Газпрому» Олександр Медведєв повідомив, що найближчим часом їх планується обговорити з єврокомісаром з питань конкуренції Маргрет Вестагер.

Читайте такожУкраїна почала антимонопольне розслідування проти «Газпрому»

Розслідування про порушення російською компанією антимонопольного законодавства Євросоюзу триває з 2013 року. 22 квітня 2015 року ЄК висунула «Газпрому» претензії щодо зловживання домінуючим становищем постачальника газу на ринку Східної Європи.

У відомстві стверджують, що «Газпром» свідомо роз'єднує газові ринки Центральної та Східної Європи, що дозволяє компанії встановлювати на деяких ринках несправедливі ціни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter