Четвер,
23 лютого 2017

Наші спільноти

Сироїд: Присутність громадян РФ на керівних посадах в "Укргазвидобуванні" - це знущання над українцями

Росіяни на керівних посадах або в оточенні керівництва держкомпаній можуть вести підривну діяльність.

Uaenergy.com.ua
Присутність росіян на керівних посадах – це знущання над українцями / Uaenergy.com.ua

Про це заявила віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, коментуючи заяву нардепа Михайла Головка про необхідність провести перевірку топ-менеджменту ДП «Укргазвидобування», яке сформоване з колишніх високопоставлених співробітників російських нафтових компаній.

«В умовах війни присутність росіян на будь-яких керівних посадах – це знущання над українцями. Вони ведуть підривну діяльність і працюють в інтересах російського уряду», - заявила Сироїд.

Топ-менеджерів "Укргазвидобування" має перевірити СБУ - експерт

Політика підтримав голова Радикальної партії Олег Ляшко.

«На жаль, російської агентури в Україні ще дуже багато. І влада нічого не робить, щоб навести в цьому плані порядок», - заявив він.

За його словами, «по ідеї» повинна проводиться перевірка при призначеннях топ-менеджерів на стратегічних підприємствах, але її якість не витримує критики.

НАБУ проводить обшуки в офісах фірм, пов'язаних із злочинними схемами реалізації газу "Укргазвидобування"

Нагадаємо, на брифінгу у Верховній Раді народний депутат Михайло Головко заявив, що голова правління найбільшої української державної газодобувної компанії «Укргазвидобування» Олег Прохоренко провів «радикальне оновлення топ-менеджменту, і тепер нове керівництво складається з колишніх співробітників державних компаній Російської Федерації, причому багато з них продовжують мати російське громадянство. На думку нардепа, діяльність цих людей «спрямована проти основ національної безпеки України». Є всі підстави стверджувати, що люди, яких Прохоренко привів в «Укргазвидобування», зловживаючи своїм службовим становищем, займаються розкраданням державних коштів.

Зокрема, депутат вимагає перевірити громадянство керівника напряму закупівель товарів та послуг ПАТ «Укргазвидобування» Андрія Токаря, начальника управління із закупівель товарів і послуг Андрія Голубицького, директора з питань безпеки Грицька Супруна, радника голови правління ПАТ «Укргазвидобування» Андрія Хоменка, а також директора по формуванню методології закупівель НАК «Нафтогаз Україна» Романа Беляги. Саме Беляга, на думку Головко, здійснює «тіньове керівництво» газовидобувною компанією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку