Білорусь переходить на азербайджанську нафту через недопостачання з РФ

11:08, 25 жовтня 2016
351 0

У зв'язку з недовантаженням білоруських НПЗ республіка опрацьовує різні варіанти поставок "чорного золота".

REUTERS

Танкер з понад 84 тисячами тонн азербайджанської нафти розвантажився в Одеському порту, нафта слід по залізниці на Мозирський нафтопереробний завод у Білорусі повідомляє Росбалт з посиланням на прес-службу Одеського морського порту.

"Увечері 19 жовтня в нафтогавані Одеського порту ошвартувався танкер ALHANI під прапором Лівії з 84,7 тисячі тонн азербайджанської нафти призначенням на Білорусь. Вантаж прибув з порту Супса. Після відкатки у берегові ємності однієї з одеських нафтобаз, нафта буде відправлятися залізничними цистернами на Мозирський НПЗ", - йдеться в повідомленні порту.

Читайте такожБілорусь скасувала підвищення тарифів на транзит російської нафти

"Ми підтверджуємо факт доставки в Одеський порт партії нафти з Азербайджану. Партія призначається для переробки на Мозирському НПЗ", - повідомили виданню в концерні "Белнефтехим".

Там додали, що у зв'язку з недовантаженням білоруських НПЗ республіка опрацьовує різні варіанти поставок.

Як повідомлялося, Росія через газовий спір обмежила постачання нафти для Білорусі на третину з початку другого півріччя. Після вирішення газового спору та скасування Мінському підвищених тарифів на нафтовий транзит постачання нафти по магістральних трубопроводах були відновлені.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter