Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Южно-Українська АЕС підключила до мережі третій енергоблок

Радіаційна обстановка на ЮУАЕС відповідає нормам безпеки.

Фото УНІАН
Южно-Українська АЕС підключила до мережі третій енергоблок / Фото УНІАН

Южно-Українська АЕС, що входить в структуру Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом", підключила до мережі енергоблок №3, повідомляє прес-служба "Енергоатому".

"28 листопада 2016 року в 12:45 енергоблок №3 Южно-Української АЕС підключено до енергомережі після успішного усунення несправностей", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що перший енергоблок працює в заданому режимі, а на другому енергоблоці триває середній планово-попереджувальний ремонт.

"Радіаційна обстановка на ЮУАЕС відповідає нормам безпеки. Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС знаходиться на рівні природних фонових значень. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень", - відзначили в прес-службі.

"Енергоатом" хоче залучити європейського постачальника реакторної установки для добудови Хмельницької АЕС

Як повідомляв УНІАН, 27 листопада о 13:45 енергоблок №3 Южно-Української АЕС було відключено від енергомережі для виявлення та усунення причин спрацювання аварійного захисту реактора.

Довідка УНІАН. Южно-Українська АЕС розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК "Енергоатом". Входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.

До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введена перша черга: 2 гідроагрегати сумарною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, в стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3).

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку