Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Влада США призупинила прокладання нафтопроводу через протести

Федеральна влада США висловила готовність розглянути альтернативні маршрути нафтопроводу, що будується, після протестів жителів індіанської резервації, які стверджували, що нинішній план прокладки становить екологічну загрозу для їх поселення.

REUTERS
Ілюстрація / REUTERS

Про це повідомляє Російська служба Бі-Бі-Сі.

Як йдеться в заяві інженерного корпусу Армії США, він не буде погоджувати нинішній план прокладки трубопроводу, поки не буде проведена оцінка доцільності його прокладки по іншому маршруту.

Суд Чада оштрафував ExxonMobil на 74 мільярди доларів

Як вважають в установі, це потребуватиме ретельного дослідження потенційного впливу на екологію кожного з пропонованих варіантів маршруту.

REUTERS
Ілюстрація / REUTERS

Проект трубопроводу довжиною в 1185 км, що веде з Північної Дакоти в Іллінойс, оцінюється в 3,7 млрд доларів. Основна частина трубопроводу вже побудована. На кордоні Дакоти і Міннесоти трубопровід повинен перетнути річку Міссісіпі, що і стало причиною конфлікту будівельників з жителями місцевої резервації племені Сіу.

Основна претензія активістів полягає в тому, що, будучи прокладеним під Міссісіпі, вгору за течією від основної частини резервації, труба буде забруднювати воду в річці. Крім того, кажуть протестувальники, будівництво вже зайшло на священні землі, де Сіу ховають померлих. Активісти наполягають на зміні маршруту прокладки трубопроводу.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку