Середа,
16 серпня 2017
Наші спільноти

Мінекономрозвитку скасував санкції проти 15 нафтотрейдерів

Заступник голови Мінекономрозвитку підписав накази про скасування санкцій щодо 15 імпортерів скрапленого газу.

Фото УНІАН
Мінекономрозвитку скасував санкції проти 15 нафтотрейдерів / Фото УНІАН

Міністерство економічного розвитку і торгівлі скасував торговельні санкції щодо 15 імпортерів пально-мастильних матеріалів, які були введені за ініціативою Служби безпеки України у зв'язку з підозрою у виведенні грошей в офшорні юрисдикції та фінансування незаконних збройних формувань.

Про це повідомляється на сторінці Мінекономрозвитку в Twitter.

"Михайло Титарчук (заступник міністра - УНІАН) за дорученням Кубіва (Степана Кубіва, глави Мінекономрозвитку - УНІАН) підписав накази про скасування санкцій щодо імпортерів скрапленого газу", - йдеться в повідомленні.

Підозрюють у фінансуванні терористів: на понад 10 українських імпортерів палива наклали санкції

Як повідомляв УНІАН, на початку лютого 2017 року на підставі подань Служби безпеки України Мінекономрозвитку застосував спеціальну санкцію у формі тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності до деяких імпортерів пально-мастильних матеріалів.

За даними СБУ, кошти, перераховані деякими імпортерами на адресу нерезидентів, зареєстрованих в "офшорних" юрисдикціях, частково використовувалися для фінансування незаконних збройних формувань на території тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Спеціальна санкція повинна була набути чинності 18 березня 2017 року. Пізніше в міністерстві зазначили, що первинні дані про правопорушення доведені частково, а причетність суб'єктів господарювання до заподіяння шкоди інтересам України не доведено.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку