Нафта дешевшає на прогнозі МЕА щодо зростання видобутку в США

09:30, 07 березня 2017
Енергетика
257 0

За прогнозом Міжнародного енергетичного агентства, видобуток сланцевої нафти в США зросте приблизно на 1,4 мільйона барелів на добу до 2022 році.

Ілюстрація REUTERS

Ціни на нафту малорухливі вранці у вівторок через відсутність чітких сигналів на ринку: скорочення видобутку ОПЕК+ підтримує котирування, але подальше зростання стримує збільшення виробництва сланців у США.

За прогнозом Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), видобуток сланцевої нафти в США зросте приблизно на 1,4 мільйона барелів на добу до 2022 році.

Читайте такожУ Росії підрахували, на скільки їм вистачить запасів нафти та газу

Сьогодні вранці ф'ючерси на нафту сорту Brent опустилися на 0,27 відсотка до $55,86 за барель.

Ф'ючерси на американську нафту WTI до цього часу торгувалися біля позначки $53,10, на 0,19 відсотка нижче попереднього закриття, пише Рейтер.

На думку аналітиків, така динаміка цін пояснюється відсутністю каталізаторів на ринку. Увага інвесторів при цьому прикута до виходу економічної статистики, включаючи дані про імпорт і експорт в Китаї.

На стороні нафти – скорочення видобутку ОПЕК і видобувачами поза клубом.

ОПЕК і 11 держав, що не входять в нафтокартель, включаючи Росію, в грудні 2016 року домовилися знизити виробництво нафти протягом першого півріччя сумарно на 1,8 мільйона барелів на добу.

Термін дії угоди, яка офіційно набула чинності 1 січня, закінчується у червні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #нафта