Середа,
16 серпня 2017
Наші спільноти

"Укренерго" хоче до липня сформувати наглядову раду компанії

В.о. голови компанії зазначив, що якщо все буде зроблено як запланувано, тоді до липня буде сформовано незалежну наглядову раду.

Ілюстрація REUTERS
Ілюстрація REUTERS

Державна компанія - оператор об'єднаної енергосистеми "Укренерго" планує до початку липня сформувати наглядову раду в рамках реформи корпоративного управління компанії. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомляє прес-служба "Укренерго" з посиланням на в. о. голови компанії Всеволода Ковальчука.

"Якщо все буде зроблено так, як ми запланували, до липня ми маємо сформувати незалежну спостережну раду", - наводяться в повідомленні слова Ковальчука.

В "Укренерго" назвали вартість синхронізації української енергосистеми з системою ЄС

Як повідомляв УНІАН, у червні 2016 року був прийнятий закон України "Про корпоративне управління на державних підприємствах", який зобов'язує провести реформу корпоративного управління в держкомпаніях у відповідності зі стандартами Організації економічного розвитку та співробітництва, а також зобов'язує держпідприємства створити наглядові ради та проводити незалежний аудит.

Згідно цієї реформи, в "Укренерго" має з'явитися незалежна наглядова рада, яка буде затверджувати стратегію розвитку компанії, призначати її менеджмент, оцінювати його роботу і залучати незалежного аудитора, а також затверджувати фінансовий план компанії. Дана реформа має знизити можливості політичного втручання в роботу компанії-оператора.

Раніше Ковальчук повідомляв, що наглядова рада запрацює в третьому кварталі 2017 року.

Довідка УНІАН. Національна енергетична компанія "Укренерго" здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію Об'єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває у підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Теги: наглядова рада, Укренерго

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку