Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Рівненська АЕС підключила до мережі четвертий енергоблок

Зазначається, що ремонтні роботи на РАЕС було виконано за 48 календарних днів при запланованих 52.

Фото УНІАН
Рівненська АЕС підключила до мережі четвертий енергоблок / фото УНІАН

Рівненська АЕС, яка входить в структуру Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом", після проведення середнього планово-попереджувального ремонту, підключила до мережі енергоблок №4. Про це повідомляє прес-служба "Енергоатому".

"Енергоатом" готує третій блок Рівненської АЕС до продовження терміну експлуатації

"21 серпня 2017 року о 18:55 енергоблок №4 (ВВЕР-1000) Рівненської АЕС підключено до енергомережі після завершення середнього планово-попереджувального ремонту. В даний час проводиться планове підвищення потужності блоку", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ремонтні роботи було виконано за 48 календарних днів при запланованих 52. Під час ремонту виконано регламентні роботи, а також низку понадрегламентних робіт, спрямованих на підвищення безпеки.

У прес-службі повідомили, що станом на 8:00 22 серпня в роботі перебувають усі 4 енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 2 666 МВт.

"Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає", - відзначили в прес-службі, додавши, що порушень меж і умов безпечної експлуатації не було, а радіаційний, протипожежний та екологічний стан на станції і прилеглій території не змінювався та знаходиться у межах діючих норм.

Довідка УНІАН. Рівненська атомна електростанція (АЕС) розташована на північному заході Рівненської області в місті Вараш. На РАЕС експлуатується чотири енергоблоки сумарною потужністю-2 835 МВт: блок №1 (ВВЕР-440) потужністю 420 тис. кВт з 1980 року, блок №2 (ВВЕР-440) потужністю 415 тис. кВт з 1981 року, блок №3 (ВВЕР-1000) потужністю 1 млн кВт з 1986 року, блок №4 (ВВЕР-1000) потужністю 1 млн кВт з 2004 року.

Теги: Рівненська АЕС, Енергоатом

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку