Транзит газу на одному з найбільших хабів Європи відновили після вибуху

09:05, 13 грудня 2017
Енергетика
201 0

У вівторок вранці на території газового хаба OMV в австрійському Баумгартені стався вибух. Робота газового хаба була повністю зупинена, припинилися транзитні поставки в напрямку Італії, Словенії та Угорщини.

Ілюстрація REUTERS

Транзит газу на хабі Баумгартен в Австрії відновлено, повідомив вранці в середу оператор ГТС в інтерв'ю радіостанції ORF.

Читайте такожВибух в Австрії не вплине на газопостачання України – "Нафтогаз"

"Я можу повідомити, що вчора до півночі нам вдалося відновити всі транзитні лінії, всі вони працюють на 100% ", - заявив Штиндль, передає Прайм.

За його словами, що стосується причини вибуху, в Gas Connect дотримуються теорії технічного збою. "В Баумгартені йшла установка нового обладнання... Але це тільки наша гіпотеза, що технічний збій стався в одному з фільтрів-сепараторів. І цей технічний дефект в купі з деякими додатковими обставинами призвів до вибуху і пожежі", - заявив він.

За його словами, сьогодні починається два розслідування: одне внутрішнє, друге веде кримінальна поліція Нижній Австрії.

У вівторок вранці на території газового хаба OMV в австрійському Баумгартені стався вибух. Загинула одна і поранена 21 людина. Робота газового хаба була повністю зупинена, припинилися транзитні поставки в напрямку Італії, Словенії та Угорщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter