Ще один міжнародний газовий трейдер отримав ліцензію для роботи в Україні

17:51, 16 січня 2018
Енергетика
484 0

"Треілстоун Енерджі" отримала право на ведення господарської діяльності в сфері постачання природного газу на території України.

Ілюстрація REUTERS

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, видала ліцензію на постачання природного газу дочірній компанії міжнародного трейдера енергоресурсами TrailStone - українській «Треілстоун Енерджі». Відповідне рішення було прийнято на засіданні регулятора.

Читайте такожТранзит газу через Україну в 2017 році встановив 7-річний рекорд

Згідно з рішенням регулятора, «Треілстоун Енерджі» отримала право на ведення господарської діяльності в сфері постачання природного газу на території України.

Як повідомляв УНІАН, торік НРКЕКП вже видала ліцензії на постачання газу для низки міжнародних газових трейдерів, зокрема, Епдіе, Trafigura, MET і іншим.

Довідка УНІАН. «Треілстоун Енерджі» була створена в 2015 році для роботи на газовому ринку України. Засновником компанії є міжнародний трейдер TrailStone, який займається торгівлею енергоносіями, а також інвестує гроші в сфери нафти і газу, виробництво електроенергії. Материнська компанія працює на ринках ЄС та Північної Америки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter