Американська компанія поставить 26 вітротурбін для електростанції в Запорізькій області

17:29, 17 січня 2018
Енергетика
454 0

Компанія General Electric планує повністю ввести в експлуатацію Приморську ВЕС до 2020 року.

Ілюстрація REUTERS

Американська компанія GE Renewable Energy, підрозділ корпорації General Electric, в 2018 році поставить поставить 26 вітротурбін для Приморської вітрової електростанції енергетичного холдингу ДТЕК в Запорізькій області, повідомила прес-служба компанії.

Читайте такожКитайці планують побудувати на Миколаївщині вітрову електростанцію

"Обладнання призначене для будівництва першої черги Приморської вітроелектростанції потужністю 200 МВт у Запорізькій області. Активна фаза реалізації проекту почнеться після завершення всіх фінансових та юридичних аспектів угоди. Вітротурбіни будуть доставлені в Україну і встановлені на майданчику Приморської ВЕС в 2018 році", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що обладнання буде вироблено в Європі. Встановлення й подальше обслуговування здійснюватиме підрозділ GE в Україні. Завершення робіт по будівництву першої черги Приморської ВЕС намічено на кінець 2018 року.

У прес-службі нагадали, що введення в експлуатацію двох черг Приморської ВЕС за 100 МВт планується до 2020 року. Щорічно станція буде виробляти 650-700 мільйонів КВт-год електроенергії.

Як повідомляв УНІАН, ДТЕК ВДЕ в 2016 році скоротив відпустку електроенергії на 4% - до 608,4 мільйона кВт-год. У першому півріччі цього року компанія скоротила відпуск електроенергії до об'єднаної енергосистеми на 6,9% - до 284 мільйона кВт-год.

Довідка УНІАН. До складу активів ДТЕК ВДЕ входить вітропарк "Приазовський" і найбільша в Україні вітроелектростанція – Ботієвська, яка була побудована в 2011 році. У 2014 році була введена в експлуатацію друга черга вітроелектростанції. Встановлена потужність Ботієвської ВЕС становить 200 МВт. Також компанія побудувала і запустила в експлуатацію Трифанівську сонячну електростанцію в Херсонській області потужністю 10 МВт.

General Electric – американська багатогалузева корпорація, виробник багатьох видів техніки, включаючи локомотиви, енергетичні установки (в тому числі атомні реактори), газові турбіни, авіаційні двигуни, медичне обладнання, побутову та освітлювальну техніку, пластмаси та герметики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter