Четвер,
20 липня 2017
Наші спільноти

КМУ пропонує позбавити облгази функцій постачання газу промспоживачам

Змінять ліцензійні умови?

Кабінет міністрів України рекомендував Національній комісії регулювання електроенергетики внести зміни до ліцензійних умов здійснення господарської діяльності з постачання природного газу за регульованим тарифом у частині закріплення за газопостачальними компаніями (обл- і міськгази) функцій із постачання газу виключно бюджетним організаціям і населенню. Про це йдеться в постанові Кабміну (№1241 від 25 листопада ц.р.), текст якої оприлюднено на Урядовому порталі.

"Рекомендувати НКРЕ внести зміни до ліцензійних умов здійснення господарської діяльності з постачання газу за регульованим тарифом щодо здійснення постачальниками природного газу його реалізації за регульованим тарифом виключно для потреб населення й бюджетних установ", - сказано в документі.

Наразі більшість облгазів, крім транспортування газу й постачання його населенню та бюджетникам, постачають газ дрібним промисловим споживачам.

Крім того, Кабмін дозволив дочірньому підприємству НАК "Нафтогаз України" - «Нафтогазмережі» постачати газ промисловим споживачам.

Зокрема, Кабмін ухвалив, що постачання природного газу для всіх категорій споживачів, окрім населення, релігійних організацій, бюджетних установ, здійснюється "Нафтогазом", і його дочірніми компаніями "Газ України", «Нафтогазмережі», а також суб`єктами господарювання, що здійснюють постачання природного газу за нерегульованим тарифом.

Документом також визначено, що реалізація газу для задоволення потреб підприємств комунальної теплоенергетики здійснюється "Нафтогазом України", "Газом України" і «Нафтогазмережі». 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку