Нафтогазовий комплекс готовий до опалювального сезону

14:44, 13 жовтня 2011
Енергетика
0 0

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» заявляє про готовність нафтогазового комплексу до початку опалювального сезону 2011-2012 рр.

Про це УНІАН повідомили в управлінні зв`язків із громадськістю НАК «Нафтогаз України».

Згідно з повідомленням, зокрема, компанія уклала всі необхідні договори з підприємствами із газопостачання й газифікації та підприємствами теплокомунальної енергетики на постачання природного газу в новому опалювальному сезоні.

«Нафтогаз» зазначає, що на сьогоднішній день по всій території України проходить підключення до теплопостачання установ соціальної інфраструктури, зокрема, шкіл, дитячих садків і лікарень.

«Опалення в житлових будинках громадян буде підключено відповідно до затверджених графіків, починаючи з 15 жовтня», – йдеться в повідомленні.

Довідка УНІАН. Відповідно до доручень Президента і уряду України, спрямованих на підвищення ефективності функціонування підприємств нафтогазового комплексу, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» проводить низку заходів щодо оптимізації власної структури й процесу ухвалення управлінських рішень.

Зокрема, згідно з рішенням правління компанії від 26 серпня 2011 року, укладення договорів із підприємствами ТКЕ і підприємствами з газопостачання та газифікації в опалювальному сезоні 2011-2012 років здійснюється безпосередньо НАК «Нафтогаз України».

Компанія реалізує природний газ відповідно до ліцензії на ведення господарської діяльності із забезпечення природним газом споживачів за нерегульованим тарифом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter