Уряду потрібно шукати альтернативні джерела енергоносіїв, - AmCham

11:41, 04 лютого 2014
Енергетика
0 0

Оскільки умови, запропоновані Росією, передбачають можливість щоквартального перегляду ціни на газ, перед технічним урядом Арбузова стоїть питання укладання угод з великими міжнародними компаніями, що здійснюють розвідку вуглеводнів. 

В краткосрочной перспективе мы можем наблюдать определенный прогресс - Кейси

Таку думку висловив президент Американської торгової палати в Україні Бернард Кейсі.

Читайте такожБорг «Нафтогазу» за газ складає $3,3 млрд - «Газпром»При цьому, за його словами, поточні економічні виклики можуть стимлуировать уряд активніше реалізовувати економічні реформи, а так само змінювати законодавство (усувати податкові бар'єри). «У короткостроковій перспективі ми можемо спостерігати певний прогрес, ми продовжуємо працювати над реалізацією тактичних кроків, спрямованих на удосконалення податкових, митних та інших норм, в рамках спільних робочих груп з участю бізнесу і державних органів», - говорить Кейсі.

Нагадаємо, вже укладено договори на дослідження і розробку надр з американськими компаніями Shell і Chevron. Також підписані угоди на розвідку шельфу Чорного моря з італійцями і французами (ENI). На засіданні уряду в.о. прем'єр-міністра Арбузов доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів і Міністерству доходів і зборів активізувати діалог з іноземними інвесторами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter