Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Держшахти продаватимуть вугілля без посередників

Відповідне рішення закріплено в наказі міністерства від 11 березня.

руководителям всех госшахт совместно с госпредприятием «Уголь Украины» до 21 марта 2014 года пересмотреть все контракты на поставки обогащенного угля / УЗ
Керівникам всіх держшахт доручили переглянути всі контракти на постачання збагаченого вугілля / УЗ

Міністерство енергетики та вугільної промисловості зобов'яже державні шахти продавати вугілля для теплових електростанцій без посередників за ринковими цінами.

Відповідне рішення закріплено в наказі міністерства від 11 березня.

Згідно з документом, міністерство доручило керівникам усіх держшахт спільно з держпідприємством «Вугілля України» до 21 березня 2014 року переглянути всі контракти на постачання збагаченого вугілля.

Крім цього, згідно з наказом міністерства доручено вжити заходів для недопущення продажу посередникам незбагаченого вугілля.

Як раніше повідомляв УНІАН, державні вугільні шахти України за січень-лютий 2014 року збільшили збитки від випуску товарної продукції, без урахування держпідтримки, на 12% - до 2,574 млрд грн порівняно з 2,298 млрд грн збитків за січень-лютий 2013 року.

За 2013 рік шахти збільшили збитки від випуску товарної продукції на 27% - до 15,128 млрд грн порівняно з 11,955 млрд грн збитків за 2012 рік.

Конфедерація вільних профспілок вимагає квот на ввезення російського вугілля

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку