Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

У Брюсселі почалися газові переговори у форматі Україна-Росія-ЄС

У Брюсселі розпочався черговий раунд переговорів у форматі Україна-Росія-ЄС з врегулювання спірних газових питань.

В Брюсселе начался очередной раундгазовых переговоров / фото УНИАН
У Брюсселі розпочався черговий раундгазовых переговорів / фото УНІАН

Як передає власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, українська делегація під керівництвом міністра енергетики Юрія Продана першою прибула до представництва Баден-Вюрттемберга в Європейському союзі, за 15 хвилин до початку переговорів, наміченого на 19.00 по Брюсселю. Представники України відмовилися від спілкування з пресою і попрямували у відведені для них кабінети.

Україна вимагає від Росії скасувати штрафи за недобір газу

Другою прибула делегація Європейської комісії під головуванням комісара з питань енергетики Гюнтера Еттінгера, який на прохання журналістів прокоментувати початок переговорів зазначив, що він це зробить через 10 хвилин.

Прибуття російської делегації журналісти не бачили, але представник єврокомісара Сабін Бергер стверджує, що вони також вже прибули.

Через деякий час до журналістів вийшов Гюнтер Еттінгер, який повторив вже відомі домовленості сторін і висловив надію, що поки переговори тривають, переривання постачань газу не буде. "Я так не думаю, вони погодилися, що поки тривають переговори, постачання газу не припиниться", - сказав він.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку