Мінфін розраховує отримати $2 мільярди від МВФ в травні-червні

18:18, 17 квітня 2018
Фінанси
283 0
Ілюстрація REUTERS

Читайте такожМВФ погіршив прогнози щодо економіки та інфляції в Україні

Про це УНІАН повідомила прес-служба Міністерства фінансів з посиланням на слова міністра Олександра Данилюка.

За словами Данилюка у інтерв'ю одному з телеканалів, Україні необхідно для отримання траншу вирішити кілька питань, зокрема - ухвалення закону про створення антикорупційного суду.

"Це має бути закон, який вдасться ефективно і швидко імплементувати, це є ключовим», - сказав міністр.

Як повідомляв УНІАН, Національний банк України прогнозує отримання чергового траншу кредиту від Міжнародного валютного фонду на початку третього кварталу цього року.

МВФ у березні 2015 року схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на 17,5 млрд дол. У рамках цієї програми наша країна отримала від Фонду чотири кредитних транші на загальну суму 8,7 млрд дол. Термін програми закінчується в березні 2019 року.

26 січня президент України Петро Порошенко заявив про виконання країною 80% вимог Міжнародного валютного фонду і заявив, що очікує отримання п'ятого кредитного траншу в квітні.

За інформацією МВФ, для отримання чергового траншу Україні необхідно забезпечити відповідність пенсійної реформи цілям співробітництва, ухвалити закон про приватизацію, привести тарифи на газ у відповідність до імпортного паритету, створити антикорупційний суд і ухвалити бюджет на 2018 рік із дефіцитом не більш як 2,5% ВВП.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter