Україна домовилася з ЄС про умови наступного траншу

17:49, 22 квітня 2018
Фінанси
1925 0
Олександр Данилюк REUTERS

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з Віце-президентом Європейської Комісії з питань євро і соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Спілки ринків капіталу Валдісом Домбровскісом.

В рамках зустрічі обговорили питання четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС для України та умови для виділення першого траншу допомоги.

Читайте такожБаланс тижня: гривня по 30, непідйомна для економіки «мінімалка» і казус Вовка

"Сторони підкреслили, що ці умови будуть відповідати пріоритетам розвитку української економіки і будуть спрямовані на зміцнення фінансової та економічної стабільності нашої країни, подолання корупції та продовження втілення структурних реформ", - йдеться в повідомленні прес-служби.

"Ми постійно отримуємо велику підтримку ЄС на шляху перетворення України в країну зі стійкою економікою та стабільною фінансовою системою. Нещодавнє схвалення Європейською комісією четвертої програми макрофінансової допомоги є надзвичайно важливим кроком у підтримці нашими європейськими партнерами реформ в країні ", - зазначив Данилюк.

Валдіс Домбровскіс, у свою чергу, зазначив, що Європейська комісія позитивно оцінює зміни в Україні, що відбулися за останні роки. При цьому він підкреслив, що Україні необхідно завершити низку важливих реформ, які дадуть поштовх для розвитку економіки та посилять боротьбу з корупцією.

Як повідомляв УНІАН, Україна не виконала два попередні заходи (prior actions) для отримання чергового траншу кредиту Міжнародного валютного фонду, заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter