этот материал доступен на русском

Рейтинг ДФС: найкращі регіони для життя та бізнесу - Київ та Одеська область

11:05, 10 липня 2018
Фінанси
1419 0
Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій до Одеської області збільшився на $19 млн / Фото УНИАН

М. Київ, Одеська, Київська, Дніпропетровська та Львівська області потрапили у п’ятірку найкращих регіонів для життя та бізнесу. В кінці рейтингу - Донецька, Чернігівська та Луганська області.

Рейтинг регіонів України сформував журнал «Вісник. Рейтинг» а основі 12 соціально-економічних показників, що стосуються праці, фінансів та якості життя.

Джерелами інформації для формування показників слугували офіційні дані Держстату України, Пенсійного фонду України, ДФС України, Генпрокуратури України, Мінрегіону України та Мінекології України.

У інтерв’ю виданню губернатор Одещини Максим Степанов зазначив, що ключовими позиціями, що забезпечили регіону перше місце серед областей України, стали стрімкий розвиток інфраструктури, активне залучення іноземних інвестицій та створення комфортних умов для бізнесу.

«За результатами I кварталу 2018 року, майже всі райони Одеської області, де є прямі іноземні інвестиції, показали приріст по цьому показникові. Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій збільшився на 19,0 млн дол. США. Приріст капітальних інвестицій протягом 2017 року становив 6,0 млрд грн., у тому числі за рахунок активного будівництва інфраструктурних об’єктів – автодоріг, соціальних об’єктів, об’єктів портової інфраструктури тощо. Подібного в регіоні не було за всю історію незалежності України», – констатує Степанов.  

Силами Одеської ОДА в області було втілено низку концептуальних проектів зі стимулювання бізнесу в регіоні, зокрема, «Інвестиційний атлас Одеської області» та «Центр підтримки експорту».

«Мета, яку ставить перед собою наша команда – інвестор повинен відчувати себе на Одещині у безпеці. Він не повинен перейматися збереженням своїх коштів, він повинен думати лише про їх вигідне інвестування та примноження», – наголосив губернатор.

Одним з ключових критеріїв при рейтингуванні також стала успішно проведена в області реформа децентралізації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter