П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

Україна цього року має виплатити зовнішнім кредиторам $11 млрд

Україна в 2015 році повинна виплатити за своїми зовнішніми зобов'язаннями близько 11 млрд дол., заявив журналістам прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Фото УНИАН
Уряд в 2015 році вирішив позичити майже 294 мільярди гривень / Фото УНІАН

«Загальний обсяг виплат у поточному році - лише прямих, за боргами, які не ми брали, становить 11 млрд дол. Нагадаю, що торік ми отримали 9 млрд дол., а 14 млрд дол. ми віддали», - сказав Яценюк.

При цьому він наголосив, що кошти, які Україна отримує в рамках фіндопомоги, не йдуть на фінансування пенсій чи армії. «З цими витратами ми повинні справлятися самі. А кошти допомоги йдуть на інші цілі. Основна їх мета - відновити фінансову стабільність в Україні і відновити довіру ринків до України. Основна мета - поповнити золотовалютні резерви Нацбанку, щоб стабілізувати валютний курс», - зазначив глава уряду.

Український уряд у 2015 році вирішив позичити майже 294 мільярди гривень

Він також нагадав, що, незважаючи на великий пакет фіндопомоги, виданий нашій країні в 2014 році, обсяг держборгу не змінився. «Коли я очолив уряд минулого року, у нас був борг в 73 млрд дол. Станом на поточну дату загальна сума держборгу, деномінована в доларах США, за рік не змінилася», - наголосив прем'єр-міністр.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку