Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Держфінінспекція виявила порушень у сфері держзакупівель на 2,4 мільярда гривень

Найбільші результати щодо запобігання порушень при держзакупівлях продемонстрували в Запорізькій, Одеській, Сумській і Львівській областях

 / legkozarabot.at.ua
Депутати прийняли антикорупційний закон про держзакупівлі / legkozarabot.at.ua

Державна фінансова інспекція України за результатами аналізу державних закупівель за січень-вересень 2015 року запобігла порушенням у цій сфері на загальну суму 2,4 млрд грн, що на 0,6 млрд грн більше від показника за аналогічний період минулого року на рівні 1,8 млрд грн.

Як повідомляється на сайті інспекції, через виявлені фінансові порушення скасовано конкурсні торги на загальну суму 1,4 млн грн й розірвано укладені договори на 1 млрд грн.

За оцінками Держфінінспекції, найбільші результати щодо запобігання порушень при держзакупівлях продемонстрували в Запорізькій, Одеській, Сумській і Львівській областях.

Депутати прийняли антикорупційний закон про держзакупівлі

Довідка УНІАН. Держфінінспекція України за 2014 рік запобігла порушенням при закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти на загальну суму майже 2,2 млрд грн, у тому числі за рахунок скасування конкурсних торгів – на 1,6 млрд грн і шляхом розірвання укладених договорів – на 546 млн грн.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку