Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Абромавичус озвучив прямі втрати українських експортерів від російських торговельних санкцій

Прямі втрати українських виробників у вигляді втраченої виручки лише за ембарго - 98 мільйонів доларів.

REUTERS
REUTERS

Прямі втрати українських експортерів від російських торговельних санкцій, запроваджених з початку 2016 року, становитимуть 420-600 млн дол., втрати від прямого товарного ембарго - 98 млн дол., повідомив у ході брифінгу міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

Україна поскаржилася членам СОТ на торговельну дискримінацію з боку Росії

«Прямі втрати українських виробників у вигляді втраченої виручки лише за ембарго - 98 млн дол. Це одна цифра. Загалом, у тому числі через підвищення тарифів (і мит - УНІАН) ми оцінюємо, що недоотримання виручки українськими виробниками має бути в розмірі від 420 до 600 млн дол.», - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, жорсткі торговельні заходи щодо України були анонсовані і запроваджені Російською Федерацією у відповідь на набрання чинності Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Угода запрацювала в повному обсязі з 1 січня 2016 року. Тоді ж набули чинності російські торгові обмеження, включаючи повну заборону на імпорт українського продовольства. З 4 січня набула чинності заборона на транзит українських товарів по території Росії.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку