Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Росія виділить 135 мільярдів рублів на підтримку реального сектора економіки - ЗМІ

Російський уряд підготував проект антикризового плану, в якому передбачив 135 мільярдів рублів (1,7 мільярда доларів США) на підтримку реального сектора економіки країни. 

REUTERS
REUTERS

Про це повідомляє Reuters із посиланням на двох російських високопосадовців, які побажали залишитися неназваними, передає Deutsche Welle. Йдеться про кошти, які не використали в бюджеті 2015 року.

50 мільярдів із зазначеної суми вже пообіцяли автомобільній промисловості. Також кошти мають отримати вагоно- та сільськогосподарське машинобудування, будівельна галузь та підприємства, що виробляють споживчі товари. Остаточне рішення, які саме сектори повинні отримати допомогу, має ще бути погоджено.

Кудрін: черговий обвал нафти створив нову реальність - пік кризи для РФ ще попереду

Більша частина цієї допомоги буде надана у формі субсидій та державних гарантій з метою зменшення вартості запозичень та розподілу ризиків з банками. Міністерство фінансів, яке контролює антикризовий фонд, виступає проти витрачання усіх коштів, зазначається у повідомленні Reuters.

За словами ще одного джерела, додатково 340 мільярдів рублів можуть бути використані для пом'якшення суспільного невдоволення. Ця сума була накопичена завдяки мораторію на переказ пенсійних заощаджень недержавним пенсійним фондам. Гроші можуть піти на створення робочих місць, компенсацію зростання вартості ліків, а також на підвищення пенсій перед виборами в Держдуму восени цього року.

У Росії вирішили переписати антикризовий план з "урахуванням подій останніх тижнів"

Відзначається, що багато російських підприємств не можуть отримати вигідні кредити в банках, оскільки останні в силу санкцій відрізані від доступного фінансування на Заході.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку