Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Мінфін Росії відмовився фінансувати третину антикризового плану - ЗМІ

Мінфін Росії відмовляється профінансувати більшу частину проекту антикризового плану, підготовленого Мінекономрозвитку.

REUTERS
REUTERS

Про це пише РБК.

Як випливає із зауважень Мінфіну, спрямованих уряду, відомство категорично заперечує проти 37 пунктів плану з 86. Загальна сума відхилених пунктів – 210,2 млрд руб.

Найдорожча заявка, не підтримана Мінфіном, передбачає додаткове фінансування сільського господарства на 23 млрд руб. У відповіді Мінфіну вказується, що в 2016 році обсяг держпідтримки сільського господарства і без того був збільшений на 74,3 млрд руб., та чинним бюджетом він встановлений на рівні 237 млрд руб. Цих грошей, вважають у фінансовому відомстві Росії, цілком повинно вистачити і на підтримку сільгоспвиробників, і на купівлю техніки.

Антикризовий план Росії: працюючим пенсіонерам можуть обмежити пенсії

Також, Мінфін РФ відмовив в антикризовому стимулюванні науково-дослідних дослідно-конструкторських робіт сумою 21 млрд руб. Відомство запропонувало домагатися цих цілей через довгострокові контракти з організаціями, які беруть участь в реалізації держоборонзамовлення. Відхилена й заявка на субсидії промисловості для компенсації частини витрат за сплату відсотків за кредитами — Мінекономрозвитку пропонувало виділити на це 12,2 млрд руб.

Ще одна дорогий засіб, яку не підтримує Мінфін, — підтримка лікарського забезпечення громадян на 16 млрд руб. Мінфін пропонує обмежитися поточними витратами і «проводити заходи по імпортозаміщенню, оптимізації переліку лікарських препаратів, а також зниження неефективних витрат по закупівлях лікарських засобів».

Росія списала Монголії майже $180 мільйонів боргу

Як повідомляв УНІАН раніше, ряд російських міністерств підготували план заходів реакції на поточну економічну ситуацію в РФ і динаміку її погіршення на загальну суму 737 млрд руб.

Відзначається, що в останній версії стало менше пунктів — 86 замість 97, загальна вартість теж трохи знизилася (з 737 млрд руб. до 731 млрд руб.). Більше половини цих грошей, як і раніше, закладені у федеральний бюджет: бюджетні кредити регіонам на 310 млрд руб. і підтримка автопрому на 88,6 млрд руб. В останній версії плану скоротилася частка, яку планується профінансувати з «антикризового фонду»: з трохи більше 200 млрд руб. до 159 млрд руб.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку