Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

У Мінфіні з'явився ревізор соцвиплат, який шукатиме "мертвих душ"

У Яресько призначили керівника управління верифікації та моніторингу бюджетних виплат.

REUTERS
REUTERS

Банкір Андрій Рязанцев очолив управління верифікації та моніторингу виплат Міністерства фінансів України, повідомляється на сторінці міністерства в соціальній мережі Facebооk.

За інформацією Мінфіну, Рязанцев - фінансист із 20-річним стажем, очолював правління Idea Bank протягом 7 років, дворазовий володар звання «Банкір року», кандидат і майбутній доктор економічних наук Економічного університету у Вроцлаві.

«Бажаємо пану Андрію нових досягнень на посаді та успіхів у здійсненні міжнародних управлінських практик у процесі реформування країни», - наголошується в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство фінансів України має намір провести аудит і верифікацію соціальних виплат та їх одержувачів для оптимізації системи соціального захисту та соціального забезпечення громадян.

За словами міністра фінансів Наталії Яресько, перевірка необхідна для виявлення зловживань, «мертвих душ» і невідповідностей критеріям отримання соціальної допомоги.

За оцінками Мінфіну, верифікація дозволить заощадити на витратах держбюджету 5 млрд грн, при цьому соціальна підтримка надаватиметься тільки тим особам, які реально її потребують, для чого міністерство планує перейти на систему адресних виплат соціальної допомоги.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку