П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

Мораторій на перевірки бізнесу в Україні можуть продовжити "мінімум на рік"

Мораторій буде мати чіткий механізм винятків, коли перевірки будуть проводитися, але за рішенням уряду або на підставі серйозної скарги або обґрунтованої претензії.

REUTERS
REUTERS

Мораторій на перевірки бізнесу в Україні, введений за пропозицією уряду в серпні 2014 року і продовжений наприкінці 2015 року на перше півріччя поточного року, може бути продовжено й далі мінімум на рік", повідомила в ході брифінгу в уряду голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

Вона нагадала, що в листопаді 2015 року Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про продовження мораторію на перевірки бізнесу, і зараз, за словами Ляпіної, робота в парламентських комітетах триває.

"Думаємо, що буде прийнято рішення про продовження мораторію - мінімум на рік", - сказала Ляпіна. При цьому вона підкреслила, що мораторій буде мати чіткий механізм винятків, коли перевірки будуть проводитися, але за рішенням уряду, наприклад, або на підставі серйозної скарги або обґрунтованої претензії.

Яценюк розповів, коли відновлять перевірки бізнесу

Як повідомляв УНІАН, мораторій на перевірки бізнесу, введений в серпні 2014 року, не поширюється на планові фіскальні перевірки, але при цьому є важливим методом підтримки бізнесу на період реформи регуляторної системи в Україні. На поточний момент Мінекономрозвитку активно розробляє проект створення спеціального електронного реєстру перевірок, який буде акумулювати всі дані про планових фіскальних перевірок бізнесу.

Кабмін готовий продовжити мораторій на перевірки бізнесу

Як раніше заявляв прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, уряд України готовий повернути практик

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку